Iron maiden

12. října 2009 v 14:39 | TééJA |  Kapely
V 1970 byla tato heavy metálová skupina založena.V překladu to znamená ,,železná panna". Tato skupina je původem z VB- Velká Británie. Je to hodně známa kapela, díky maskotovi celé skupiny Eddimu se stali dost slavní a jejich popularita stále stoupá. Jsou to vycházejíci hvězdy, pro někoho dokonce BOZI. Ale maj fakt dost dobrý písničky, které dost ráda poslouchám.
 

AC DC

12. října 2009 v 14:04 | Blackgirl |  Kapely
Takže tahle skupina není můj objev, ale objev mého tatínka, který je ,,upjat" na tuto skupinu už od dětství. I když si vzpomínám, že na jeden jejich song jsme se ségrou vyváděli po celém obýváku a řvali ty slova ,,Back the black"
Mini poznámky:
Je to australská skupina založena v roce 1973. Tato kapela je považována za průkopníky heavy metalu. Ale všechno dobré přeci jednou skončí a v kapele AC DC umřel zpěvák, zbývalý členové kapley hledali jiného, ale nenašli až se tam objevil zpěvák s naprosto podobným hlasem jako ten předchozí, hned ho vzali do party a AC DC jelo dál.
Snad se zase vrátí do Čr, aby nás pokochali svým neodolatelným vystoupením. A kdyby náhodou sem zavítali, už vím co dám taťkovi k narozkám Lístek na tuto rock n´rollovou skupinu.
Soubor:ACDC Lane.jpg

Tarja opět v ČR

11. října 2009 v 20:59 | TééJA |  Moje kecáníčko
Takže Tarjinka je zase v ČŘ. Moja sestřenice má na ni lístek a já zase budu kisnout doma, pravda je, že Pardubice jsou od Ostravy celkem daleko........... no ale i tak ten zážitek, který bzch tam získala by byl neuvěřitelný, Tarjo ať ti to hezky zpívá a snad tě někdy uvidím zpívat na živo!!!!
 


Vracím to co jsem řekla.

11. října 2009 v 20:53 | TééJA |  Moje kecáníčko
Nový začátek tohoto blogu. Už podle new dessu z barevnej colorky se stává black girl :-) černá se mi kdysi nelíbila, ale teď se zdá že ji zkrátka ,,žeru" a co se týče hudby moje mp3 praská ve šveh metálem:-)

Všechno jednou konč a pro tento blog je to pravá chvíle

9. října 2009 v 15:04 | TééJA
Nadpis mluví za vše :-(

pro mě

20. září 2009 v 11:44 | TééJA
Děkuji :-*

?2012? Mám strach

13. září 2009 v 10:57 | TééJA |  Moje kecáníčko
Slyšela jsem už od pár lidí a četla už na pár stránkách, že roku 2012 je konec světa. A ja na to vždycky řeknu,, To si děláte srandu, vždyť mě nebude ani smnáct!!!!" Tak nevím jestli se mám bát. 2012 tento rok budu mít strach usnout. Ale jestli se dožiju 2013 tak to oslavím :-)

po smrti něco existuje

12. září 2009 v 12:50 | TééJA |  Moje kecáníčko
Nedávno jsem četla fakt drsnou knihu, která vypráví otom jak se jedne malý kluk topil(no není to tak dávno den zpátky) Tato kniha je podle skutečné událostia myslím si, že se smrti už tak moc nebojím. Takže jeden malý chlapec se topil a vlastně, když se topíte, tak umíráte pomalu, ale jistě, mno takže umíral a koneně si ho někdo všiml, rychle tam přiběhla námořní hlídka a začala ho oživovat. Kluk byl, ale už dávno v nebi, prvně prý padal do tmy a jakoby toho pádu nebyl konec, ale byl na konci byla žena dlouhé krásné bujné vlasy až na zem roztomila tvář a dobré umysly, hrála si s ním a chlapeček byl š´tastný, jenže v jeho neočekávaní se ho podařilo obživit, ale ještě než se vrátil do reality mu takrásná paní říkala,,Musíš jít maminka s tatínkem pláčou, chybíš jim." Ale chlapec i přesto nechtěl jít, chtěl tam zůstat, ale nemohl. S aní se rozroučil a spadl zase dolů do té bezedné černé jámy. Vratil se zpět a začal plakat, že chce zpět. Po několika dnech přišel k psychyatrovi a všechno mu do puntíkuvylíčil jak to byo, ale místo slova ta paí s dlouhými vlasy , řekl ANDĚL. Tento příběh mě natolik uchvátil, že jsem začla skoro až brečet. Po smrti je život????? hodně lidí říká ne!! Já patřím k těm co tvrdí ANO!! Každý máme v sobě anděla a ďábla, kteří splu zápasí,ale je na nás jakou cestou se vydáme, já jsem si zvolila cestu Anděla ;-)

Odjezd na Branný kurz :o*

12. září 2009 v 12:32 | TééJA |  Moje kecáníčko
Tákže konečně jsem se dostao Po Praze k Pc a něco napíšu. Zítra odjíždím na braňák :-) už se těším na střílení ze vzduchovky a na lodičky xD. Ale nejvíce se bojim té zelené vody. Ale snad tam bude hodně smíchu.

Ještě v Praze :o)

8. září 2009 v 16:48 | TééJA |  Moje kecáníčko
AHOOOJTE lidi, takže jsem v Praze na noťasu a fakt je, že se mi nechce domů. No jsem tu na svatbě. Dneska jsem venšila jejich psíka xD a ne jen jednou, tak moc mě baví tu chodit do psího parku, že tam poznám nějaké new čoklíky a fakticky jsem puznala psici Suri a Zlat. retrivera newím jak se jmenuje, ale i od sud se mi stýská domů, jelikož jsem sem jela sama a ztovna teď si ke mě přisedla fenka majla (Mileya) tak nějak se to píše a líže mi tkaničku u teplák no ni končím a myslím, že už nebude mořnost něco napisat CIAO ......

Kam dál